Scotland

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Scotland

Nemovitosti na prodej ve Skotsku

Škótskému trhu s nemovitostmi pro prodej pomáhá ekonomika Spojeného království, která dosahuje o něco lepšího než se očekávalo a velmi nízkých úrokových sazeb.

V Edinburghu je trh s bydlením velmi silný. V Glasgowě nemovitosti na prodej se trh nepochybně zlepšil, protože efekty Edinburghu se zvlněné.

Nemovitosti k prodeji ve Skotsku jsou velmi podivné a bizarní: někteří realitní makléři se podařilo prodávat ostrov, Little Ross, s chalupou za velmi nízkou cenu a Chesterhill Castle zaplatil cenu třikrát vyšší.

Glasgowský trh je velmi dynamický a nedostatek inventáře zvyšuje ceny, s několika nabídkami běžnými v nejoblíbenějších oblastech Glasgowu, včetně West Endu a bohatých předměstí jako Giffnock, Bearsden a Newton Mearns.

Na konci roku 2017 byla průměrná prodejní cena kolem 125 000 liber a růst o 4,8% oproti roku 2016.

Většina kupujících zvenčí, kteří chtějí koupit nemovitosti pro prodej ve Skotsku, jsou rodilí Skotové a chtějí se vrátit domů poté, co pracují v USA, Evropě nebo na Středním východě. Ostatní zahraniční kupci zahrnují Američany a Evropany.

Evropští kupci, zejména ti ze Skandinávie, přitahují sportovní nemovitosti pro prodej ve Skotsku, protože tato země nabízí tisíce akrů pro střelbu, lov a rybaření.

Mapa, vývoj cen a statistiky

Souvisejících reklam

Cod. 26683

Prodat Jiné (Podnikání), Scotland, Glasgow, Glasgow, airport

574,252.80CZK
Prodat
Jiné (Podnikání)

13 m²
HOMESFORYOU Vám nabízí parkoviště v těsné blízkosti hlavní letiště, a automobilový průmysl. TŘETÍ PRODEJNÍ STRAN TOP parkovišti 3. s relativně nízkou...
Cod. 18384

Prodat Jiné (Obyvání), Scotland, Dundee, Tayside, 8 Castle Street

3,589,079.98CZK
Prodat
Jiné (Obyvání)

68 m²
To je žádoucí, nově zrekonstruovaný 2 lůžkový pokoj + místnost bytu v centru města centru Dundee, plně zařízený a plynové ústřední vyhřívané, ideální ...
Cod. 13263

Prodat Stavební parcela, Scotland, Aberdeenshire, Aberdeen, Aberdeen

15,476,400.00CZK
Prodat
Stavební parcela

2700 m²
Prodáno solární
Mapa, vývoj cen a statistiky
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB